Wielkanoc ze smakiem

"Wielkanoc ze smakiem” to wyjątkowy program Magdy Gessler.

Dania przypominające dzieciństwo oraz sprawdzone przepisy gromadzone przez babcię i mamę znanej restauratorki to tylko część inspiracji kulinarnych, które znajdą się w programie.
Autorskie przepisy prowadzącej, bez wątpienia wzbogacą tradycyjne polskie dania podawane w trakcie świąt, przy okazji dodając im oryginalności i szczypty charakteru!
Przygotowania do Wielkanocy czas zacząć! Już niedługo czekają nas spotkania w gronie rodziny i przyjaciół, kolorowe pisanki, zajączki oraz bogato zastawione stoły. A może by tak odrobinę urozmaicić potrawy, które będą królować podczas naszych świątecznych posiłków? Magda Gessler doskonale wie jak to zrobić! Na początek prowadząca zaserwuje kwaśny żur, przyrządzony na esencjonalnym wywarze z aromatycznymi przyprawami i zaskakującym dodatkiem wędzonego oscypka.
Jak Wielkanoc, to także jaja! Magda Gessler przygotuje je w wersji tradycyjnej z pieczarkami oraz z pachnącym zielonym koperkiem. Podczas świąt nie może też zabraknąć prawdziwej, domowej białej kiełbasy z wyjątkowym sosem chrzanowym. To nie wszystko! Na deser najlepiej podać intensywnie czekoladowy mazurek na kruchym cieście i wiosenną paschę z bratkami. Właśnie tak smakuje Wielkanoc Magdy Gessler!
Oglądajcie 🐣
6 kwietnia godz. 20:15
9 kwietnia godz. 23:15
10 kwietnia godz. 13:15