Przyślij przepis Warszawa odc. 3

Przyślij przepis Warszawa odc
Przyślij przepis Warszawa odc
Klaudia i Marta to dwie młode dziewczyny, których przyjaźń trwa już od lat. Dziewczyny nie tylko razem mieszkają, pracują w agencji reklamowej, ale i spędzają wspólnie swój wolny czas.

Jest tylko jedno miejsce, w którym nie do końca się zgadzają, a jest nim serce ich mieszkania - kuchnia!

Co tak bardzo różni dziewczyny w kuchni?Marta jest zapaloną podróżniczką, kocha poznawać nowe smaki i dzielić się nimi z innymi.Klaudia, jako wielbicielka lokalności, dba o to, aby produkty, z których korzysta nie przemierzały do niej zbyt długiej drogi.Z tego względu, część rzeczy, które lądują na jej talerzu, Klaudia potrafi znaleźć w pobliskim parku!

Dziewczyny zaprosiły na kolację swoich znajomych, którzy degustując potrawy mieli ocenić, która z nich lepiej gotuje.Klaudia, wierna swoim przekonaniom odnośnie tego, że to co lokalne, powinno nam być w kuchni najbliższe, nafaszerowała piękne czerwone papryki pysznym farszem składającym się z odżywczej kaszy pęczak, sycącej zielonej soczewicy i grzybów. Interesującym dodatkiem do dania stała się sałatka ze świeżo zerwanej przez Klaudię pokrzywy.

Marta postanowiła wytoczyć w pojedynku najcięższe działa i przygotować potrawkę ze szpinaku na styl afrykański, podane z domowej roboty masłem orzechowym!

Również desery Klaudii i Marty, chociaż tak różne, przepełnione były wyjątkowymi smakami.

Przyślij przepis odc
Przyślij przepis odc
Źródło: East News
podziel się: