Przyślij przepis

Przyślij przepis
Przyślij przepis
Źródło: East News
Food Network oddaje antenę miłośnikom gotowania z całej Polski! Odwiedzimy prawdziwych pasjonatów i podpatrzymy, jaki jest ich sposób na udany obiad, rodzinną kolację czy imieniny u cioci. Poznamy się bliżej i będziemy biesiadować przy wspólnym stole!

W pierwszym odcinku odwiedziliśmy Magdę Krzeptowską w jej domu w Kościelisku – pięknej wsi na Podhalu. Magda jest mamą uroczej piątki dzieci – Kasi, Heli, Marysi, Janka i Maciusia. Cała szóstka uwielbia wspólne gotowanie i oczywiście rodzinne biesiady. Magda jest więc mistrzynią szybkich i prostych przepisów, które smakują wszystkim. Pokaże nam, jak zrobić omlet z oscypkiem i kiełbasą na śniadanie, zupę-krem z leśnych grzybów i szybką zapiekankę z kurczakiem i brokułami na obiad. A na kolację przyrządzi moskole z masłem czosnkowym.

To góralskie placki, robione z gotowanych, ziemniaków, mąki i jajka. Na wspólną biesiadę z moskolami wpadli dziadkowie, ciocie i wujkowie z dziećmi i rodzinna kolacja zamieniła się w mały koncert! Zajrzyjcie do kuchni Magdy Krzeptowskiej i przysiądźcie się do tego wesołego góralskiego stołu!

Źródło zdjęcia głównego: East News

podziel się: